Suplementy wspomagające erekcję – jak wybrać najlepsze?

0
1331
Schorzenia erekcji

Schorzenia erekcji (kłopoty z potencją) polegają na niezdolności do osiągnięcia oraz zachowania wzwodu prącia, co utrudnia odbycie kontaktu płciowego. Co na potencję? Jednym z niezwykle efektywnych preparatów przyjmowanych na schorzenia wzwodu jest sildenafil. Środki na potencję bez recepty mogą mieć w składzie L-argininę, DHEA oraz zioła na potencję (żeń-szeń lub miłorząb japoński). Pastylki na potencję podnoszą libido.

Zaburzenia erekcji – czym są oraz jakie mogą być przyczyny?

Kłopoty z erekcją polegają na niezdolności do uzyskania oraz zachowania wzwodu prącia, co utrudnia wykonanie kontaktu płciowego. Do podstawowych przyczyn schorzeń erekcji można zakwalifikować m.in. schorzenia hormonalne i nieodpowiedni tryb życia: życie w pośpiechu, stres, niewłaściwą dietę, palenie papierosów jak również spożywanie zbędnej ilości alkoholu. Kłopoty z potencją powstają także z dolegliwości, takich jak: cukrzyca, niewydolność nerek, niewydolność wątroby, miażdżyca, schorzenia krążenia lub przerost gruczołu krokowego. Impotencję może skutkować podawanie pewnych preparatów: przeciwdepresyjnych, uspokajających lub zmniejszających ciśnienie tętnicze. Schorzenia erekcji mogą być spowodowane przez rozmaite elementy, więc tę nieprzyjemną przypadłość należałoby skonsultować ze specjalistą.

Pastylki na erekcję bez recepty – DHEA oraz L-arginina

Środki na potencję bez recepty mogą mieć w składzie L-argininę, DHEA, żeń-szeń, miłorząb japoński, johimbinę, buzdyganek ziemny, oraz również witaminy i minerały poprawiające potencje, tj.: cynk, selen, kwas foliowy lub również witamina E.

L-arginina to aminokwas zwykle występujący w organizmie, wespół z wiekiem jego tworzenie się może podlegać osłabieniu. L-arginina wspiera funkcjonowanie tlenku azotu, który tworzy rozkurcz naczyń krwionośnych, poprzez co zwiększa erekcję.

DHEA (dehydroepiandrosteron) to zwykły hormon wydzielany przez korę nadnerczy. W tkankach zmienia się do kolejnych hormonów – androgenów, takich jak testosteron, i estrogenów. Wespół z wiekiem obniża się stężenie wytwarzanego DHEA.

Schorzenia erekcji u panów potrafią być wywołane brakiem DHEA, więc jego suplementacja może na pewno wesprzeć oraz uregulować schorzenia hormonalne oraz w konsekwencji – poprawić potencję.

Schorzenia erekcji

Pastylki na potencję bez recepty zawierające DHEA należy stosować raz dziennie (rano), co będzie zbieżne z własnym czasem oddawania tego hormonu. Rezultaty funkcjonowania środków z DHEA można śledzić tylko po paru tygodniach systematycznego przyjmowania.

Środek na erekcję – sildenafil

Co na potencję? Jednym spośród szczególnie powszechnych oraz efektywnych preparatów wykorzystywanych w schorzeniach wzwodu jest sildenafil. Zaczęcie działania sildenafilu jest możliwe dopiero podczas stymulacji seksualnej, gdy zachodzi aktywacja tlenku azotu w ciałach jamistych prącia i etap procesów chemicznych na skutek, jakich dochodzi do wzmocnienia przepływu krwi w członku.

Pastylki na erekcję z sildenafilem należy wziąć na blisko 30 minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Należy mieć na uwadze fakt, iż zjedzenie dużego posiłku przed przyjęciem pastylki może doprowadzić do spowolnienienia działania. Środki na potencję z sildenafilem pracują blisko 3–4 godzin.

Sildenafil bez recepty dostępny jest w ilości 25 mg, większe dawki można uzyskać tylko z nakazu specjalisty. Przed użyciem środka szczególnie istotne jest zaznajomienie się z jego przeciwwskazaniami, do których należy: przyjmowanie nitratów oraz różnych donorów tlenku azotu, występujące poważne schorzenia pracy wątroby, niskie ciśnienie tętnicze, niższe aniżeli 90/50 mmHg i dolegliwości krążenia, doznany udar mózgu bądź zawał serca, dolegliwości degeneracyjne siatkówki.

Środki na potencję na receptę

Środki na potencję, dostępne jedynie na receptę, to: tadanafil, wardenafil i sildenafil w ilości 50 mg i 100 mg. Wymienione substancje przynależą do kategorii odwracalnych inhibitorów fosfodiesterazy 5, i zatem proces ich funkcjonowania jest podobny oraz doprowadza do poprawy erekcji.

W lecznictwie najdłużej wykorzystywany jest sildenafil. Środki z tadanafilem, sildenafilem oraz wardenafilem różnią się czasem funkcjonowania. Najdłużej funkcjonującym środkiem jest tadanafil.

Podczas brania pigułek na potencję z tadanafilem, nie trzeba planować kontaktu płciowego, dopuszczalna jest większa autonomia czasowa.

Zioła na potencję – własne leki na potencję

Pastylki na erekcję bez recepty nierzadko zawierają surowce roślinne pośród nich można rozpoznać wspomniane poprzednio: buzdyganek ziemny, miłorząb japoński, johimbinę, żeń-szeń, oraz również korzeń maca, guaranę, palmę sabałową i pestki dyni.

Maca zwiększa silę, doprowadza do podniesienia libido, długotrwale wykorzystywana skutkuje powiększeniem liczby spermy i wzmocnienie aktywności plemników, poprzez co nasila również płodność. Maca stanowi skupienie L-argininy, dzięki czemu zwiększa erekcję.

Leki na potencję bez recepty zawierające ekstrakt z miłorzębu japońskiego, wywołują rozszerzanie naczyń krwionośnych, poprzez co usprawniają krążenie – jest to potrzebne w schorzeniach erekcji.

Skuteczną metodą na erekcję jest także miłorząb japoński wchodzi w interaktywności z wieloma środkami i tworzy ograniczenie agregacji płytek, oddziałując na krzepnięcie, więc należy zachować czujność podczas jego używania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ