Skuteczna dieta pudełkowa z niską zawartością węglowodanów

0
705
Skuteczna dieta pudełkowa z niską zawartością węglowodanów

Obecnie coraz więcej osób zamawia jedzenie do domu czy też do pracy. Firmy oferujące tego rodzaju catering, oferują także posiłki specjalnie przygotowane na cały dzień. Menu powstaje pod okiem dietetyka aby uzyskać zbilansowaną dietę. Można zamawiać jedzenie na dwa tygodnie, czy też na cały miesiąc, przy czym można wyłączyć weekendy. Można znaleźć różne posiłki, które będą zgodne z różnymi rodzajami diety. Może yć to przykładowo dieta która będzie zakładała spożycie posiłków z niską zawartością węglowodanów.

Zasada działania tego rodzaju diety jest prosta, organizm powinien zmniejszyć zapasy tłuszczu, jeśli węglowodany zostaną zmniejszone mimo że ilość kalorii pozostaje taka sama. Celem jest osiągnięcie stanu metabolicznego, w którym niski poziom insuliny prowadzi do tego, że organizm szuka zapasów tłuszczu jako podstawowego źródła energii. Proste węglowodany, takie jak biały chleb, makaron i ciasta, zapewniają wzrost wartości insuliny, która szybko spada i powoduje apetyt. Zdrowe tłuszcze pochodzenia roślinnego i białka powinny stać się integralną częścią diety. Białka są częścią mięśni, narządów, hormonów, a zatem kontrolują liczne funkcje organizmu są dla nas niezbędne. Dieta pudełkowa z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników, obecnie można zamawiać jedzenie o określonej zawartości kalorii, jak również dla cukrzyków czy też wegetarian.

Możemy zamówić dietę pudełkową na cały tydzień, 6 dni z wyłączeniem niedzieli, lub 5 dni z wyjątkiem soboty i niedzieli.

dieta

Dzięki temu jedzenie nam się nie nudzi ponieważ codziennie otrzymujemy inne jedzenie co jest dużą zaletą i alternatywą dla gotowania w domu, kiedy jedna zupę możemy jeść przez 2-3 dni chcąc zaoszczędzić czas na gotowaniu. Dzięki diecie pudełkowej możemy także wprowadzić większą dyscyplinę żywieniową. Z pewnością możemy liczyć na ciekawe menu pełne oryginalnych rozwiązań kulinarnych. Śniadanie w diecie pudełkowej zwykle składa się z kombinacji jogurtu wzbogaconego owocami, orzechami lub ziarnami zbóż, różnego rodzaju twarogu z warzywami, lekkich kanapek, płatków owsianych, rolad na bazie chudego mięsa. Dlatego też często warto wybrać usługe jak dieta pudełkowa katowice jest miastem gdzie bez problemu znajdziemy firmy dostarczające jedzenie w pudełkach przez cały tydzień.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ