Nowe technologie w fotelikach samochodowych Britax Romer

0
834

Bezpieczeństwo, wysoka jakość, europejskie standardy – to wszystko składa się na nowoczesne akcesoria dla dzieci Britax Romer. Produkowane w Niemczech i Anglii foteliki oraz wózki dziecięce należą do najlepiej ocenianych oraz sprzedających się modeli na rynku. Sprawdź, na czym polega fenomen marki Britax Romer.

Britax Romer – bezpieczeństwo, wygoda i jakość

Britax Romer to brytyjsko-niemiecki producent asortymentu dla dzieci, który swoją zakrojoną na szeroką skalę działalność prowadzi od ponad 50. lat. W ofercie Britax Romer znajdują się foteliki, wózki oraz rowery dla dzieci, które cieszą się dużą popularnością i pochlebnymi opiniami specjalistów. Większość produktów Britax Romer wytwarzanych jest w Wielkiej Brytanii i Niemczech, dlatego też ich jakość odpowiada najwyższym europejskim standardom.

Akcesoria Britax Romer wykonane są z niezwykłą dbałością o szczegóły, która przekłada się na komfort ich używania. Producenci opierają się na sprawdzonych metodach, jednocześnie sięgając po nowoczesne technologie. Dzięki temu systematycznie zwiększają bezpieczeństwo i jakość swoich wyrobów. Britax Romer wykorzystuje praktyczne i przemyślane rozwiązania, które sprawiają, że korzystanie z ich produktów jest bardzo instynktowne i wygodne.

Istotnym składnikiem funkcjonowania marki Britax Romer na rynku są także testy. Niemiecko-brytyjski producent może pochwalić się nie tylko wysokimi notami w prestiżowych, niezależnych testach jakości i bezpieczeństwa, ale również własnymi zaawansowanymi procedurami kontroli. Ich foteliki przechodzą crash testy w najbardziej nowoczesnym centrum na świecie, a wózki dla dzieci poddawane są próbom w różnych warunkach klimatycznych i drogowych. 

Foteliki Britax Romer

Wśród szerokiej oferty fotelików Britax Romer znaleźć można pojedyncze modele oraz serie z różnych przedziałów wagowych. Do najpopularniejszych z nich należą przygotowane dla najmłodszych dzieci foteliki Baby Safe, przeznaczone dla malców z przedziału wagowego 0-18 kg Britax Romer Dualfix, dedykowane dla masy 9-36 kg siedziska Britax Romer Advansafix, oraz foteliki dla starszaków Britax Romer Kidfix (15-36 kg).

Poszczególne modele różnią się od siebie wyposażeniem, funkcjami i wyglądem, jednak wszystkie charakteryzuje wysoka jakość i bardzo dobre noty w testach bezpieczeństwa. Foteliki z każdego konkretnego przedziału wagowego zostały bowiem zaprojektowane tak, by odpowiadać indywidualnym potrzebom dzieci, dla których są przeznaczone, co znajduje odzwierciedlenie w otrzymywanych przez nie ocenach (np. z popularnego Testu ADAC oraz Testu PLUS dla  fotelików RWF). 

Posiadające system ochrony bocznej, pięciopunktową uprząż bezpieczeństwa, zapięcie typu ISOFIX oraz możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy w przypadku młodszych pasażerów (poniżej 4. roku życia), foteliki Britax Romer zapewniają naszym pociechom maksymalną ochronę, jednocześnie dbając o komfort ich jazdy. Wszystkie siedziska marki odznaczają się bowiem wysoką jakością materiałów oraz przemyślaną konstrukcją, dzięki którym podróżowanie z dziećmi staje się o wiele przyjemniejsze i prostsze.

Wózki Britax Romer

Kolejną kategorią produktów, w jakiej specjalizuje się marka Britax Romer, są wózki dla dzieci. Ich oferta obejmuje zarówno wózki spacerowe, jak i wózki wielofunkcyjne, które odpowiadają najwyższym europejskim standardom. Skonstruowane w oparciu o praktyczne rozwiązania, wózki Britax Romer spełniają realne wymogi rodziców szykujących się do wypraw ze swoimi pociechami, zapewniając im  wygodę, bezpieczeństwo i mobilność.

Wśród wielofunkcyjnych wózków Britax Romer możemy znaleźć wygodny i uniwersalny wózek Brita GO BIG oraz różne rodzaje systemów SMILE III, które składają się z nosidełka, wózka i gondoli. Wózki spacerowe marki Briax Romer to natomiast B-AGILE i B-Motion, które dzięki swej lekkiej konstrukcji, odpornym na przebicie oponom oraz wygodnemu i regulowanemu siedzisku pozwalają na komfortowe, stabilne i bezpieczne przemieszczanie się z dzieckiem.

Wózki niemiecko-brytyjskiego sprzedawcy zostały dodatkowo wyposażone w nowoczesny system podróżny, który opiera się na działaniu adapterów CLICK&GO. Dzięki nim użytkownicy zyskują możliwość wymiany siedziska na nosidełko lub pasującą gondolę, co pozwala na maksymalne dopasowanie wózka do ich indywidualnych potrzeb. Takie rozwiązanie pokazuje również, że produkty Britax Romer stanowią przemyślaną, kompleksową i nowoczesną strukturę podróżną, która wychodzi naprzeciw autentycznym potrzebom rodziców.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ