Na czym polega zamykanie naczynek?

0
1133
zamykanie naczynek
fot. pixabay.com

Obecnie medycyna estetyczna posiada tyle różnych zabiegów, iż każdy, kto posiada jakiekolwiek kompleksy z powodu swojego wyglądu, znajdzie coś dla siebie. Jednym z najpopularniejszych zabiegów, na który decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, jest zamykanie naczynek. Sprawdź, na czym polega ten zabieg!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/zamykanie-naczynek-popularny-zabieg-estetyczny/

Cera naczyniowa

Wiele osób uskarża się na problemy z cerą, która jest naznaczona miejscowym zaczerwienieniem, rumieńcem, pajączkami oraz wykazuje wysoką wrażliwość. To właśnie główne problemy osób, które posiadają cerę naczyniową. Dotyczy to zwłaszcza kobiet, które uskarżają się na widoczne naczynka, które ukazują się w wyniku długiego działania na cerę ekspozycją na słońce, wizytami w solarium, a także poprzez wahania temperatur lub stosowanie leków sterydowych.

Cerę naczyniową można skutecznie wyleczyć decydując się na zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który nazywa się laserowym zamykanie naczynek.

Laserowy zabieg zamykania naczynek

Zabieg ten jest wykonywany za pomocą ingerencji lasera w naczynia krwionośne. Jest całkowicie bezpieczny, gdyż zanim zostanie wykonany, lekarz dokonuje dokładnej konsultacji oraz analizuje stan zdrowia pacjenta.

Rodzaj lasera, intensywność naświetlania zmian naczyniowych jest zawsze dobierana indywidualnie. Sam laser jest w stanie poradzić sobie z różnymi zmianami naczyniowymi, które mają różne pochodzenie oraz charakter. Zabieg trwa krótko, maksymalnie dwadzieścia minut, a laser nie sprawia pacjentowi żadnego dyskomfortu.

Laseroterapia działa w ten sposób, iż wiązka światła zostaje skierowana na naczynia krwionośne, a promienie pochłaniane są przez czerwony barwnik krwi, czyli hemoglobinę, co wytwarza energię cieplną. Następnie woda zostaje odparowana, a ścianki naczyń wysuszają się, a dalej stopniowo zapadają się, obumierając oraz ulegają usunięciu z tkanki poprzez wchłonięcie.

Zabieg laserowego zamykania naczynek jest bezpieczny, a także zyskuje na popularności wśród wielu osób, jeśli więc borykasz się z problemem cery naczyniowej, skonsultuj się ze specjalistami z salonu medycyny estetycznej.

Przeczytaj też: http://www.mamandi.pl/dlaczego-rozciaganie-po-treningu-jest-takie-wazne/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ