Fotelik samochodowy obrotowy – czy rzeczywiście warto?

0
1168
Fotelik samochodowy obrotowy

Podróżując samochodem, zawsze na pierwszym miejscu powinieneś stawiać bezpieczeństwo – swoje i twoich pasażerów, niezależnie od ich wieku. Jeśli więc jesteś rodzicem, bezpieczny fotelik samochodowy musi stać się absolutną podstawą wyposażenia twojego auta. Zdecydowanie nie kupuj go pochopnie i w byle jakim sklepie. Wybór powinna poprzedzać dokładna analiza jego funkcjonalności. Stawiaj na modele, które łączą wygodę i bezpieczeństwo. Postaw na fotelik samochodowy obrotowy, który będzie towarzyszył wam od 1. dnia do nawet 4. roku życia dziecka. Dzięki niemu każda podróż będzie naprawdę spokojnaFoteliki obrotowe

Obrotowy fotelik samochodowy z ISOfix – bezpieczeństwo i wygoda

Fotelik samochodowy obrotowy to stosunkowa nowość na polskim rynku, a mimo to zdążył podbić już serca tysięcy rodziców. Skąd tak duże zainteresowanie nim? Warto zauważyć, że nowoczesne modele są połączeniem fotelika dla niemowlęcia oraz fotelika dla malucha. W ten sposób pierwszą uzyskaną korzyścią jest realna oszczędność – nie musisz wymieniać go co kilka miesięcy, gdy niemowlak przeistoczy się w zaradnego maluszka. Pieniądze, choć są bardzo ważne, nie powinny jednak stać się nigdy czynnikiem decydującym o wyborze. Obrotowy fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18kg powinien być przede wszystkim bezpieczny. Zwróć uwagę, że najnowsze modele przechodzą pozytywnie wszystkie, nawet najtrudniejsze testy zderzeniowe. Na uwagę zasługuje wyjątkowy komfort ich użytkowania. Rodzic może bowiem odwrócić siedzisko w stronę drzwi, tym samym zyskując pełny dostęp do pasów bezpieczeństwa i dziecka.

Obrotowy fotelik samochodowy z ISOfix

Nowoczesny fotelik samochodowy obrotowy to jednak znacznie więcej niż samo bezpieczeństwo dzięki montażowi tyłem czy wygoda podczas wkładania maluszka. Należy podkreślić również łatwość ich montażu. Nowe modele wyróżnia innowacyjna metoda instalacji, dzięki której nie stanowią żadnego problemu nawet dla najmniej doświadczonego opiekuna. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, obrotowy fotelik dla dziecka pasuje do większości modeli aut poruszających się obecnie po ulicach. Okazuje się, że można zamontować je również w samochodzie sportowym, który dotychczas nie był raczej uznawany za rodzinny. Docenią to wszyscy, którzy po pojawieniu się na świecie niemowlaka nie chcą od razu zmieniać całego swojego życia.

Obrotowy fotelik samochodowy

Foteliki obrotowe – od 1. dnia do 4. roku życia

Fotelik samochodowy obrotowy łączy w sobie pierwszy i drugi fotelik dla dziecka, dzięki czemu staje się praktycznym wsparciem od chwili narodzin aż do nawet 4. roku życia malucha. Został bowiem wyposażony w specjalne wkładki i moduł dla niemowlaka, które umożliwiają ułożenie niemowlęcia w bezpiecznej dla niego pozycji niezależnie od etapu rozwoju. To szczególnie ważne w pierwszych tygodniach i miesiącach życia, gdy prawidłowy kąt ułożenia wpływa na rozwój kręgosłupa. Dlatego obrotowy fotelik samochodowy z ISOfix zawsze powinien posiadać wkładkę poziomującą z miękkich materiałów.

Foteliki obrotowe

W sposób szczególny chroni najbardziej narażoną na urazy część ciała – główkę. W tym celu posiada specjalne pochłaniacze energii umieszczone w zagłówku. Fotelik samochodowy obrotowy to gwarancja spokojnej drogi, bowiem dziecko podróżuje bezpiecznie i w komfortowych warunkach.

Fotelik

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ