Prywatny żłobek w Łodzi

0
1675
Prywatny żłobek w Łodzi

Każdy rodzic szuka dla swojego dziecka żłobka, w którym czuło by się dobrze i bezpiecznie. Jesteśmy coraz bardziej świadomymi rodzicami. Chcemy zagwarantować naszym pociechom komfort i bezpieczeństwo, prawidłowy rozwój intelektualny od najmłodszych lat życia. Prywatna placówka to pewność i gwarancja, że nasze dzieci są w dobrych rękach, pod fachową opieką wykwalifikowanych specjalistów. To odpowiednio dobrana oferta zajęć – odpowiadająca potrzebom oraz możliwościom fizycznym dziecka. Dlaczego warto zapisać dziecko do prywatnego żłobka w Łodzi?

Wykwalifikowana kadra w „Tęczowym świecie dziecka”

Szukasz dobrego prywatnego żłobka w Łodzi? Polecamy „Tęczowy świat dziecka”. Co nas wyróżnia? Wykwalifikowana kadra, która posiada odpowiednie wykształcenie pedagogiczne. Nasz zespół trzyma rękę na pulsie. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje – zapisuje się na specjalne kursy. Pragniemy zapewnić dzieciom przebywającym w żłobku jak najlepszą opiekę i maksimum bezpieczeństwa. U nas pracują osoby z pasją, kochające dzieci – zajęcia odbywają się w miłej, spokojnej, atmosferze pełnej akceptacji i zrozumienia dla potrzeb wchodzącego w życie dziecka.

Zajęcia wspierające prawidłowy rozwój dziecka – bogata oferta

Prywatny żłobek w Łodzi to bogata oferta zajęć. Plan dnia dostosowany jest do potrzeb malucha, fazy jego rozwoju, wieku, możliwości fizycznych i psychomotorycznych. Zajęcia są odpowiednio dopasowane i zbilansowane. Podczas ich trwania opiekunki, osoby prowadzące kładą szczególny nacisk na poznanie świata dziecka, rozwój jego emocji, stymulowania bodźców, naukę zachowań społecznych, aktywność fizyczną gwarantującą właściwy rozwój malucha. Ważna jest też praca w grupie – uczy ona najważniejszych, pozytywnych zachowań, integruje, uczy współpracy, dzielenia się z innymi (między innymi zabawkami z resztą dzieci), integracji z rówieśnikami. Każde zajęcia, bez względu na to czy stymulują rozwój psychiczny, czy fizyczny są prowadzone w formie zabawy. Dzieci z radością biorą w nich udział.

Indywidualne podejście do każdego dziecka

Troszczymy się o różnorodność zajęć, gwarantujących integrację z rówieśnikami. Dobro grupy jest bardzo ważne, liczy się też jednak każde dziecko z osobna. Wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby malucha. Rozwój każdego dziecka to kwestia bardzo indywidualna. Ważna jest rozmowa z rodzicami i obserwacja zachowań dziecka.

Prywatny żłobek w Łodzi “Tęczowy świat dziecka” – Twój maluch pod dobrą opieką

Warto sprawdzić ofertę prywatnego żłobka w Łodzi “Tęczowy świat dziecka”. Profesjonalna kadra, z przyjaznym, otwartym podejściem do każdego dziecka. Specjalny pakiet żywieniowy, zapewniający maluchom najbardziej optymalną dietę, gwarantującą im prawidłowy rozwój i dostarczając niezbędnych witamin i minerałów każdego dnia. Kadra żłobka troszczy się również o dobry kontakt na linii rodzic – przedstawiciele żłobka. Rodzic w każdym momencie może skontaktować się z pracownikami żłobka telefonicznie lub online.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ