Piękny biust – marzenie niejednej kobiety

0
2571
Piękny biust – marzenie niejednej kobiety

Kobiety często marzą o tym, by mieć inne piersi niż mają. Panie z dużym biustem wolałyby małą miseczkę biustonosza, zaś kobiety, których natura nie obdarzyła szczodrze, chciałyby ją poprawić.

 Poprawa wyglądu piersi

Sposobów na poprawę wyglądu piersi jest wiele. Niektóre z nich wymagają regularności, tak jak na przykład ujędrniające masaże czy ćwiczenia fizyczne. Są to proste, ale skuteczne sposoby na poprawę wyglądu piersi i ich jędrności. Jeżeli jednak nie jesteśmy zadowolone z wielkości piersi lub piersi są nieproporcjonalne, wówczas z pomocą przyjść może chirurgia plastyczna.

Implanty piersi

Jednym ze sposobów na poprawienie wyglądu piersi są implanty piersi warszawa. Dzięki wysokiej technologii implantów jest to bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które są niezadowolone z wielkości swoich piersi. Zabiegi są bezpieczne, zaś kobiety, które nie chcą mieć widocznych blizn powinny rozważyć metodą augmentacji przez pachę. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym i wymaga pozostania przynajmniej jednego dnia w klinice.

Powiększenie piersi  – przeszczep tkanki tłuszczowej

Innym sposobem na poprawę wyglądu piersi jest przeszczep własnej tkanki tłuszczowej, która jest pobierana z brzucha, boków czy ud. Pozyskana tkanka po oczyszczeniu zostaje wszczepiona w okolice piersi, jednocześnie zaś miejsca te zostają odchudzone.

Konsultacja chirurgiczna

Przed wykonaniem zabiegu niezbędna jest konsultacja chirurgiczna z chirurgiem plastykiem, który będzie wykonywał zabieg. Lekarz przeprowadzi wywiad z pacjentką, zbada ją oraz odpowie na wszystkie pytania, jakie mogą się pojawić w związku z zabiegiem. Konsultacja chirurgiczna jest ważnym elementem, na niej także lekarz przekazuje informację na temat szczegółowych badań, jakie przejść musi pacjentka przed korekcją biustu.

Poprawa wyglądu biustu w dzisiejszych czasach nie jest tematem tabu. Kobiety coraz częściej rozmawiają na ten temat, a dzięki możliwością, jakie daje chirurgia plastyczna, mogą poprawić wygląd swoich piersi, by czuć się pewniej i atrakcyjniej. Implanty piersi są także rozwiązaniem dla kobiet, które przeszły mastektomię.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ