Jaki prezent sprawić pod choinkę kreatywnemu dziecku?

0
4288

Szukasz pomysłu na prezent pod choinkę dla kilkuletniego urwipołcia? Nie masz kompletnie rozeznania, czym dzieci lubią się obecnie bawić? W takim razie zajrzyj do naszego poradnika i zainspiruj się. Miłej lektury i udanych zakupów!

Lego Friends – wsparcie dla rozwoju dziecięcej fantazji i wyobraźni przestrzennej

Seria zabawek Lego Friends to jedna z propozycji, które na pewno spodobają się kilkulatkowi. Kolekcja jest przeznaczona dla pociech od 7 roku życia. Każde z wydań skupia się na nieco innej scenerii i aktywności życiowej. Wśród najlepszych propozycji zabawek dla dzieci pod choinkę, niezależnie od płci, znajdują się klocki lego friends  „Wyciąg narciarski w zimie”, przeznaczone dla dzieci w przedziale wiekowym 8-12 lat. W zestawie znajdują się ulubione dziecięce postaci Mia i Olivia (każda w nich w specjalnie dobranym stroju narciarskim) oraz sympatyczny niedźwiadek Biszkopt. Oprócz nich są oczywiście również klocki pełniące funkcję wyciągu narciarskiego z wyciągarką, stoku do zjeżdżania i ścianki wspinaczkowej.

Ponadto, zmęczeni turyści będą mogli skorzystać z restauracji z ladą, stolikiem i ławkami do siedzenia, a także z asortymentu wypożyczalni sprzętu. Gdy zbłądzą w górach, pomoże im stoisko z mapami na szlaku. Również dla niedźwiadka Biszkopta przygotowano coś specjalnego, a mianowicie jaskinię, w której będzie mu ciepło i przytulnie.
Łyżwiarstwo i sporty artystyczne w zimowej scenerii, czyli coś dla miłośników i miłośniczek sportu

W kolekcji Lego Friends ukazała się również pozycja „Lodowisko w zimowym kurorcie”. Jak zaznacza producent, zabawka będzie świetnie spełniać oczekiwania dzieci w przedziale wiekowym 6-12 lat. W zestawie znajduje się aż 307 elementów, w tym lodowisko z drzwiczkami, które otwierają się niczym prawdziwe, bramki do hokeja i miejsce do siedzenia. W pudełku dziecko znajdzie również obrotową scenę, na której będzie mogło zachwycać innych kręconymi przez siebie na łyżwach piruetami. Wypożyczalnia sprzętu hokejowego będzie natomiast pierwszym punktem, do którego udadzą się mali sportsmeni, gdy zechcą zaznać smaku rywalizacji gry zespołowej. W regeneracji sił po wysiłku fizycznym pomoże sklepik z precelkami, również dołączony do zestawu. Emocjonujące rozgrywki będzie obserwować miły królik mieszkający w drzewie, znajdujący się – wraz ze swoim domkiem – w pudełku. Wewnątrz dziecko znajdzie również akcesoria w postaci łyżew, kijów do hokeja, krążku do hokeja, saksofonu, mikrofonu, precelków, rogalików i marchewek. Te ostatnie posłużą jako pokarm dla miłego króliczka.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ