Dlaczego szczoteczki Meriden Kiddy pokocha każde dziecko?

0
823
Meriden Kiddy

Wszyscy rodzice doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia higiena jamy ustnej ich dzieci. Co ważne, należy jej pilnować już od momentu pojawienia się w malutkiej buzi pierwszego ząbka. Pomogą w tym szczoteczki soniczne Meriden Kiddy, które z pewnością zachęcą najmłodszych do regularnego szczotkowania ząbków. Dlaczego warto postawić na szczoteczki soniczne Meriden Kiddy?

Dobre nawyki

Nie każde dziecko wykazuje zainteresowane codziennym myciem zębów. Na domiar złego zaleca się szczotkowanie ząbków minimum 2 razy dziennie, a idealnie jest to robić po każdym posiłku. Wielu rodzicom kwestia higieny jamy ustnej spędza sen z powiek – z jednej strony zdają sobie oni sprawę z tego, że bez niej trudno mówić o zdrowych zębach, z drugiej zaś strony zwyczajnie nie wiedzą, jak zachęcić dziecko do wyrobienia sobie dobrych nawyków higienizacyjnych. Z pomocą przychodzi marka Meriden Kiddy, która proponuje doskonałej jakości szczoteczki soniczne. Dzieci wykazują nimi duże zainteresowanie, a więc i szczotkowanie zębów staje się nieco łatwiejsze. Niepowtarzalny kształt szczoteczki oraz podświetlana końcówka zachęcą do szczotkowania nawet najbardziej oporne dzieci. Rodzicom zaś ułatwi nieco kontrolę nad czasem mycia zębów. Wbudowany timer pozwala odliczyć dokładnie 2 minuty szczotkowania. Natomiast 30-sekundowy timer informuje o możliwości przejścia do mycia kolejnego łuku zębowego.

Doskonała jakość w najlepszej cenie

Meriden Kiddy to szczoteczka soniczna, która została wykonana z przyjaznych dziecku materiałów. Nie znajdują się w niej żadne substancje potencjalnie niebezpieczne, stąd rodzice mogą być o swoje pociechy spokojni. Mają oni również możliwość zakupu wymiennych końcówek do szczoteczki Meriden Kiddy, co pozwala w jeszcze większym stopniu utrzymać higienę jamy ustnej. Pamiętajmy bowiem, że końcówki szczoteczek czy to sonicznych, czy elektrycznych, muszą być wymieniane z taką samą częstotliwością, jak zwykłe szczoteczki manualne. Końcówki szczoteczki Meriden Kiddy wykonane są z bardzo miękkiego włosia, dzięki czemu są one przyjazne delikatnym dziąsłom. Dzieci uwielbiają je, ponieważ mogą nimi w bardzo subtelny i delikatny sposób masować dziąsła, na których przebijają się zęby. Pamiętajmy, że proces ząbkowania może potrwać aż do 3. roku życia i dobrze jest go dzieciom nieco ułatwić. Zamiast więc inwestować w innego szczoteczki, lepiej zakupić doskonałej jakości szczoteczkę Meriden Kiddy. Zachęci ona maluchy do regularnego mycia zębów i pozwoli wyrobić dobre nawyki już od najmłodszych lat.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ