Ciekawe sposoby na spędzanie wolnego czasu przez dzieci

0
2443

Tradycyjne sposoby spędzania wolnego czasu często nudzą dzieci. Ile czasu można siedzieć przed telewizorem, malować czy rozwiązywać łamigłówki. Tyczy się to każdej pory roku – wiadomo, wiosną czy latem znacznie łatwiej zabrać dziecko na spacer i tam zapewnić rozrywkę. Jednak to nie zawsze wystarczy. Warto zatem postawić na ciekawe aktywności, które dziecko z pewnością zapamięta!

Piżama party – czyli niezapomniana impreza dla dzieci

Całonocna zabawa bez rodziców? To dopiero szaleństwo prawda? Ale jakie niezapomniane! Piżama party to impreza dla dzieci, która można zorganizować w domu, np. z okazji dziecka lub skorzystać z ofert chociażby Baby English Center. W tej łódzkiej szkole językowej dla dzieci organizowane są specjalne nocowanki dla najmłodszych, podczas których dostępnych jest moc atrakcji i masa niesamowitych wrażeń! Piżama Party to impreza, w czasie której zawsze jest dyskoteka, bitwa na poduszki (czy to nie spełnienie dziecięcych marzeń?) oraz zakazane na co dzień łakocie, jak pizza, słodycze czy słodkie napoje!

Oprócz tego podczas nocowanek w Baby English Center organizowane są także inne atrakcje, jak konkurs piosenki i tańca, wszelkiego rodzaju łamigłówki i zagadki, gry planszowe oraz zręcznościowe. Wszystko, co potrzebne do Piżama Party to chęci do zabawy (tych nie powinno zabraknąć żadnemu dziecku), ulubionej przytulanki, kocyka, śpiwora, poduszki i karimaty. No i rzecz jasna – przyborów higienicznych i piżamki.

Takie wydarzenie to znakomita atrakcja dla wszystkich maluchów. Tego się po prostu nie zapomina. Nocowanka trwa z reguły od 19:30 do 9:00, dzięki czemu rodzice mają czas dla siebie, a dzieci uczą się samodzielności. To także znakomita okazja, by przygotować naszą pociechę do samodzielnych wyjazdów! Dzieci są pod stałą opieką doświadczonych opiekunów, którzy sprawią, że ta noc stanie się niezapomniana.

Sposoby na spędzenie wolnego czasu przez najmłodszych

Piżama Party to jeden ze sposobów na spędzenie udanego wolnego czasu. Ale są także inne! Na co dzieci mogą postawić?

  • Zajęcia sportowe i ruchowe dla najmłodszych, czyli wszelkiego rodzaju szkoły tańca, sztuk walki, gry zespołowe i nie tylko! Dzięki ruchowi dziecko wybawi się, wyszaleje i spożytkuje swoją energię w odpowiedni sposób
  • Zabawy w ogrodzie przy pomocy chociażby dmuchanych zabawek, jak trampoliny, zjeżdżalnie czy baseny (z wodą, kulkami lub piaskiem)
  • Spotkania edukacyjne, ale nie klasyczne czy nudne korepetycje, a zajęcia podczas których dzieciaki uczą się czegoś nowego – poznają prawa fizyki, zdobywają wiedzę chemiczną, uczą się rysunku czy innych umiejętności

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ