Zawieszka do smoczka

0
700

Smoczek jest jednym z gadżetów dziecięcych, który obowiązkowo trafia na listę wyprawkową. Nieodzownym elementem smoczka jest zawieszka do smoczka. Przy jej kupnie warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, tak by wybrać zarówno komfortowy, bezpieczny jak i piękny.

Dzięki naszemu doświadczeniu w branży artykułów dziecięcych mamy pewność, że możemy zaoferować wyłącznie produkty najwyższej jakości, wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów oraz z dbałością o estetyczny wygląd.

Bezpieczeństwo

Zawieszki do smoczka są bardzo praktycznym gadżetem, najważniejszą ich funkcją jest ochrona przed częstymi upadkami smoczka na ziemię, co pomaga zachować smoczki w czystości. Bardzo ważne są materiały, z jakich wykonane są zawieszki do smoczków. Zawieszki w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów zapewniających bezpieczeństwo maluszka.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie zawieszki nie posiadające polichlorku winylu (PVC), bisfenolu (BPA), rtęci, ftalanów, kadmu czy innych szkodliwych substancji. Dbając o bezpieczeństwo najmłodszych warto kupować jedynie zawieszki z atestem. Zawieszki do smoczków, które oferujemy posiadają certyfikat oraz spełniają normy EN-71, a ponadto ich brzegi są miękkie i nie mają ostrych krawędzi.

Wygoda

Każda oferowana w naszym sklepie zawieszka zawiera praktyczny klips wykonany z nierdzewnej stali, który można w wygodny sposób przypiąć do ubranka dziecka. Klipsy w zawieszkach z Tamaja są solidne i trwałe. Nasze zawieszki wykonane są z lekkich i miękkich materiałów ułatwiających maluszkowi korzystanie z nich od pierwszych miesięcy życia i zapobiegają przed uderzeniem się przez maluszka zawieszką.

Piękno

W Tamaja oferujemy szeroką gamę przyjemnych dla oka wzorów i kolorów, które spodobają się zarówno rodzicom jak i maluszkowi. Kolorowe, radosne kolory zawieszki na smoczki przyciągają uwagę dziecka. Bogata kolorystyka zawieszek sprawia, że można z łatwością dopasować je do ubioru maluszka. Zawieszki robione są ręcznie ze starannością i dbałością o najdrobniejsze detale.

Higiena

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze zawieszki do smoczków nie stanowiły zagrożenia dla zdrowia i ułatwiały higieniczne używanie smoczka.
W zależności od typu zawieszki oferujemy zawieszki do smoczka wykonane ze 100% bawełny potwierdzonej certyfikatem lub w niektórych modelach skład stanowi w 100% silikon spożywczy. Zawieszki można prać w delikatnym środku piorącym lub ręcznie w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła.

Zawieszki do smoczków

Zawieszki do smoczków są doskonałym rozwiązaniem, dla każdej mamy, która dba o zdrowie swojego maluszka i pragnie zapewnić, by smoczek zawsze pozostawał czysty i higieniczny. Pozwalają na to zawieszki do smoczków zapobiegające ich upadkowi na podłogę, jednocześnie bez krępowania ruchów dziecka i beztroskiej zabawy.

Dzięki połączeniu świeżego spojrzenia na wzornictwo, radosnych kolorów, dbałości o bezpieczeństwo i najdrobniejsze detale zawieszki na smoczki oferowane w naszym sklepie spełniają nawet najwyższe wymagania. Nasze smoczki doceniane są zarówno przez maluszki, jak i rodziców.

Oprócz zawieszki do smoczka polecamy także nabyć świetny, i praktyczny gadżet, jakim jest zawieszka do wózka czy zawieszka do łóżeczka. Małe dzieci uwielbiają tego typu zabawki.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ