Szukasz pomysłu na oryginalną zabawkę? Poznaj niezwykłe roboty!

0
1929
Szukasz pomysłu na oryginalną zabawkę? Poznaj niezwykłe roboty!

Wiele osób stoi przed problemem wyboru ciekawej zabawki dla dziecka. Te rozterki dotyczą zarówno rodziców, jak i najbliższych szukających pomysłu na prezent, starając się wymyślić coś, czego maluch jeszcze nie posiada. Idealnym rozwiązaniem są Hexbug, interaktywne roboty, które nie tylko będą nowością, ale zapewnią także doskonałą zabawkę.

Dlaczego Hexbug są takie wyjątkowe?

Każdy kto zetknie się po raz pierwszy z robotami Hexbug zada sobie pytanie, co sprawia, że są takie nadzwyczajne. Pozornie wydają się kolejnymi plastikowymi figurkami, które swoją popularność zawdzięczają skutecznej reklamie, lecz już po krótkim kontakcie sprawa staje się jasna. Największa zaletą zabawek z serii Hexbug jest ich interaktywność, wszystkie są wyposażone w szereg czujników i reagują na działania otoczenia poprzez wykrywanie ruchu, światła, a nawet głosu. Ich sensory pozwalają na omijanie większości przeszkód, które staną im na drodze.

Oferta produktów jest bardzo szeroka i roboty występują w wielu kształtach, kolorach oraz różnych wariantach czujników. Dzięki temu dziecko może wybrać robota, który najbardziej mu odpowiada lub przypomina ulubione zwierzątko, każdy jednak jest wyjątkowy i posiada inne umiejętności. Wszystkie zasilane są za pomocą wymiennych baterii, jednak niskie zużycie energii zapewnia wielogodzinną zabawę.

Jak działa Hexbug?

Wszystkie zabawki, które nie są w pełni statyczne, lecz pozwalają na wprawienie w ruch cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci. Już podstawowy model Hexabug w kształcie mrówki, która dzięki sensorom zamontowanym w czułkach ominie niemal każdą przeszkodę, dostarczy mnóstwo zabawy, lecz naprawdę wyjątkowych wrażeń mogą dostarczyć roboty z bardziej zaawansowanych serii. Te przypominające żuki i skarabeusze są wyposażone w czujnik ruchu i pod wpływem dotknięcia potrafią zmienić kierunek biegu. Co ciekawe, gdy zdarzy się im przewrócić się na plecy to są w stanie samodzielnie wrócić do prawidłowej pozycji. Najbardziej interesujące są roboty, które posiadają najbardziej rozbudowane sensory, robo-krab na przykład jest w stanie reagować na dźwięk i światło. Dzięki nim będzie unikał najbardziej oświetlonych przestrzeni, a po klaśnięciu w dłonie rozpocznie ucieczkę jak prawdziwe, przestraszone zwierzątko.

Wszystkie roboty z serii Hexabug to oryginalny pomysł na prezent dla każdego malucha, nawet takiego, który posiada już mnóstwo zabawek. Dostarczą dziecku nie tylko wiele rozrywki, lecz mogą stać się jego interaktywnym towarzyszem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ