Szkoła nauki pływania

0
1117
Szkoła nauki pływania

Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas, nie ma nic lepszego niż zabawa w wodzie. Idealnym miejscem jest Aqua Centrum Chełmiec. Jest to doskonale rozwinięta pływalnia z bogatą ofertą dla klientów w każdym wieku i w każdej formie zorganizowania. Centrum oferuje takie zajęcia jak nauka pływania dla najmłodszych i starszych. Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów w basenie o doskonałej czystości wody. Szkoła nauki pływania oferuje także zajęcia dla dorosłych. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą przełamać swój strach przed wodą. Nad bezpieczeństwem czuwają świetni ratownicy.

Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość wynajęcia toru do pływania. Jest to wspaniała forma spędzania wolnego czasu dla grupki znajomych, jako spotkanie integracyjne dla pracowników firmy. Można także zarezerwować tor dla kilku osób aby popływać w kameralnym towarzystwie.

Centrum w swojej ofercie posiada również basen dla najmłodszych oraz jacuzzi. Jest to więc fantastyczne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

W ramach szkoły nauki pływania odbywają się zajęcia Swim Test, Hardy Dzieciak, Kuźnia Talentów oraz Aqua Fitness i Aqua Aerobic. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy zapewnią nie tylko doskonałe warunki do nauki ale także bezpieczeństwo i przede wszystkim świetną zabawę!

Dlaczego warto skorzystać z Aqua Centrum Chełmiec? Przede wszystkim jest to doskonale położone i skomunikowane miejsce. Warto także uwzględnić wpływ ruchu w wodzie na zdrowie. Opór stawiany przez wodę pozwala trenować siłę bez przeciążania mięśni, które unosząc się dzięki wyporności pracują w odciążeniu. Ponadto zajęcia w wodzie pozwalają poprawić czynność oddechową oraz wydolność krążeniową organizmu. Nie jest to bez znaczenia w czasach gdy coraz mniej jest możliwości ruchu. Woda doskonale wpływa na sprawność i gibkość organizmu, dzieciom pozwala ćwiczyć koordynację, osobom starszym zaś zachować ruchomość stawów i kondycję. Woda pozwala też trenować charakter.

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ