Sklep klocki.edu.pl z kolejnymi nagrodami

0
1490

Nasza firma od początku starała się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz dzieci i proponować wyjątkowe, niecodziennie i niezwykle kreatywne klocki. Naszym zdaniem klocki pobudzają do działania, zapewniają wiele godzin rozrywki i radości, pozwalają ćwiczyć zdolności manualne i jednocześnie niesamowicie rozwijają na każdej płaszczyźnie. Zawsze ogromną wagę przywiązywaliśmy do jakości i kwestii bezpieczeństwa, dlatego też z czystym sumieniem proponujemy najlepsze produkty. Dzisiaj możemy powiedzieć, że nasze starania zostają docenione nie tylko przez rodziców i ich pociechy, ale również przez Jurorów najstarszego i zarazem cieszącego się wysokim poziomem plebiscytu w Polsce, czyli „Świata Przyjaznego Dziecku”.

Nagroda w plebiscycie „Świat Przyjazny Dziecku”

XVI Edycja Konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” obfitowała w wiele zgłoszeń, bo aż w 300 i pod wieloma względami okazała się rekordowa. Jury wybierało zabawki najlepsze z najlepszych, mając na względzie przede wszystkim najmłodszych, gdyż to oni w tym plebiscycie są najważniejsi.

Sam konkurs ma na celu wyłonienie zabawek, które nie tylko zainteresują i rozbudzą kreatywność, ale również będą bezpieczne. Organizatorzy podkreślają, że pracują na rzecz bezpiecznego i przyjaznego świata dzieci. W skład jury wchodzą osoby z różnych środowisk, pokoleń i o odmiennych światopoglądach. Tak szeroki przekrój pokazuje, że przyznanie nagród w tym plebiscycie nie jest dziełem przypadku, a wynikiem starannie przeprowadzonych testów, dyskusji i ścieraniem się argumentów.

Klocki Loowi

Na tle tego wszystkiego, tym bardziej doceniamy, że nasz produkt został wyróżniony w takim konkursie. Tą cenną nagrodę otrzymaliśmy za klocki konstrukcyjne Loowi. Są unikalne i możemy śmiało stwierdzić, że z tygodnia na tydzień cieszą się coraz większą popularnością, o czym świadczą wyniki sprzedaży. Loowi za sprawą  unikatowego sposobu łączenia pozwalają dzieciom ćwiczyć zdolności manualne, ale również rozbudzają kreatywność, gdyż za ich pomocą można stworzyć mnóstwo ciekawych i ruchomych konstrukcji, o wyjątkowym kształcie.

Nagroda w plebiscycie „Świat Przyjazny Dziecku” to pewnego rodzaju certyfikat, który nakierowuje rodziców i podpowiada im, po jaką zabawkę warto sięgnąć. Jesteśmy przekonani, że sięgając po wyróżnione klocki Loowi, Państwa dzieci otrzymują zabawkę, która naprawdę wyróżnia się na rynku.

Nagrodzone zabawki oraz setki innych propozycji dla maluchów każdym wieku można znaleźć pod adresem sklepu https://klocki.edu.pl. Serdecznie zapraszamy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ