Pomysł na zabawki dla fanów ,,Kliniki dla pluszaków’’

0
1420

Każdy z nas od małego dorastał z ulubioną bajką oraz jej bohaterami. Bardzo często ulubione animacje, a szczególnie ich główny bohater dawał nam wyraźny wzorzec do naśladowania w dzieciństwie. Dużym zadaniem dla rodziców jest oczywiście to, aby bajki, które wybierają najmłodsi były nie tylko świetną rozrywką, ale i również rzeczą czasem pouczającą, gdzie odcinek serialu lub bajka kończy się określonym morałem. Dzieci, które fascynują się bajką ,,Klinika dla pluszaków’’ z pewnością marzą o gadżetach oraz zabawkach, które mogły by być bezpośrednio związane z ulubioną bajkową postacią. Dla wszystkich rodziców małych fanów tej bajki przygotowaliśmy dziś kilka propozycji zabawek dla dzieci w różnym wieku. Zapraszamy!

Bądź jak swój ulubiony bohater

Każdy mały fan marzy o tym, aby choć na chwilę wcielić się w postać swojej ulubionej bajki. W sklepie z zabawkami znaleźć można nie tylko gadżety oraz przedmioty ulubionego bohatera dziecka, ale i również jego strój. W sklepie Humbi.pl znaleźć można ubranie Doktor Dosi z bajki ,,Klinika dla pluszaków’’. W zestawie znaleźć można między innymi fartuszek, apteczkę wraz z przyborami, którymi bajkowa postać posługuje się w dziecięcej bajce i pomaga zwierzątkom. W zestawie lekarskim Doktor Dosi znajduje się stetoskop lekarski, zabawkowe strzykawki raz młoteczek. Dzięki temu każdy maluch może poczuć się jak jego gwiazda bajkowa oraz wyglądać jak ona.

Zabawki-figurki

Zamiast wcielać się w ulubioną bajkową postać dzieci równie często lubią bawić się figurkami z ulubionej bajki. Tego typu zabawki świetnie sprawdzą się dla dzieci nie tylko podczas zabawy, ale i posłużą do stworzenia dziecięcej kolekcji. Maluch z pewnością będzie zachwycony w momencie, gdy na swojej półce z zabawkami będą stali jego ulubieni bohaterzy. Figurki z postaciami dziecięcej bajki mogą stworzyć wieloletnią wystawę, która będzie stanowić świetną pamiątkę w późniejszych latach.

Gry planszowe oraz puzzle

Zwykła gra planszowa, często niestety odpychana na rzecz dziecięcej wirtualnej rozrywki staje się o wiele atrakcyjniejsza, gdy na jej pudełku pojawia się ulubiony bohater dziecka. Gry planszowe, które w swoim zamyśle posiadają historię oraz motywy powiązane z bajką malucha bardzo często stają się ulubioną formą rozrywki dla dziecka. To samo tyczy się puzzli. Prawdziwy fan bajki ,,Klinika dla pluszaków’ z pewnością z wielkim zapałem oraz zaangażowaniem będzie chciał wypróbować swoich manualnych zdolności przy ułożeniu obrazku z ukochaną bajką.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ