Jak zorganizować zabawę choinkową dla dzieci?

0
1361
Jak zorganizować zabawę choinkową dla dzieci

Zabawy choinkowe dla dzieci w szkołach i przedszkolach to już swego rodzaju tradycja. Towarzyszy im zwykle bal przebierańców, wizyta Mikołaja, prezenty i wiele innych, rozmaitych atrakcji. To również ogromne przedsięwzięcie zarówno dla dyrekcji, jak również wychowawców i nauczycieli. Na szczęście istnieje świetna alternatywa dla tego rozwiązania. To sala zabaw dla dzieci!

Zabawa choinkowa w centrum zabaw dla dzieci

Coraz większą popularnością cieszą się dziś sale zabaw dla dzieci. Nie tylko ze względu na fakt, że można się do nich wybrać indywidualnie ze swoim maluchem, ale również z kilku innych powodów. Tego typu miejsca oferują także możliwość zorganizowania imprez grupowych, w tym również zabawy choinkowej! Jest to bez wątpienia bardzo przystępne rozwiązanie, ponieważ maluchy będą miały zapewniony szereg różnorodnych zabaw i atrakcji w bardzo przystępnej cenie. Jeśli szukasz takiego miejsca w Białymstoku, koniecznie zapoznaj się z ofertą Fabryki Misia na: https://fabrykamisia.pl.

Fabryka Misia – idealne miejsce na zabawę choinkową

Fabryka Misia to miejsce przystosowane do organizacji imprez choinkowych. Zapewnia przestronne sale zabaw zarówno dla mniejszych, jak i większych grup dzieci. Do tego w okresie bożonarodzeniowym przestrzeń centrum jest przyozdobiona świątecznymi dekoracjami, które rozbudzają w maluchach magię Świąt. Kolorowe bombki i mieniące światełka rozpromienią każdy kąt Fabryki Misia, a zapach aromatycznych pierniczków będzie unosił się już od progu!

Zabawa choinkowa dla maluchów

Cała zabawa rozpoczyna się od atmosfery oczekiwania, która wiąże się z przybyciem Mikołaja. Wszystkie maluchy wspólnie czekają na Świętego w specjalnie przygotowanym na tę okoliczność domku, gdzie później nastąpi oficjalne wręczenie prezentów każdemu dziecku. W tej zimowej krainie każdy malec poczuje się wyjątkowo i z pewnością zapamięta tę zabawę na długo.

Plan imprezy choinkowej w Fabryce Misia jest zawsze dostosowywany do wieku dzieci. Koszt za jednego malucha wynosi jedynie 29 zł, a oferta jest skierowana do grup liczących minimum 15 osób. Co więcej, oprócz zabawy choinkowej istnieje także możliwość zorganizowania słodkiego poczęstunku oraz napojów w cenie 12 zł za dziecko. Poczęstunek dla rodziców to z kolei koszt od 7 zł do 19 zł za osobę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na: https://fabrykamisia.pl/choinka.

Zabawa choinkowa dla maluchów

Misiowa Fabryka Świąt to spełnienie świątecznych marzeń każdego dziecka! Jeśli jesteś organizatorem takich imprez w szkole, przedszkolu czy też ośrodku opiekuńczo-wychowawczym, zapoznaj się z ofertą proponowaną przez Fabrykę Misia. To przestrzeń wyjątkowa, oferująca niebanalne atrakcje, których próżno szukać w innych tego typu miejscach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ